این سه تا عکس رو برای عزیزم درستش کرد

 سلام عزیزم

الهی دورت بگردم امیدوارم خوشت بیاد

برای زندگی نه سقف میخواهم نه زمین ! نقشه ی جغرافیایی دستهایت کافیست

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: عاشقانه , عشق , لاو , عکس


تاريخ : سه‌شنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ۸:٥٥ ‎ب.ظ | نویسنده : حسین | نظرات ()

سلام

اینم سری دوم کتاب که برای گوشی هایی که از فرمت جاوا پشتیبانی میکنند نوشتم 

این کتاب شامل اس ام اس‘پ ن پ و جوک و کلی مطالب به درد بخوره دانلود کنید و ازش لذت ببر ید

eMraH_Bookلینک مستقیم برای دانلود

حجم کلش 572kb

اگه دانلودش مشکل داشت بهم بگین تا عوضش کنم


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: کتاب شگفت انگیز , کتاب برای گوشی , اجتماعی , اس ام اس


تاريخ : شنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ | نویسنده : حسین | نظرات ()

روز زن و تولد حضرت فاطمه الزهرا (س)بانوی دو عالم مبارک

 

  

افتخار زنان همین بس که روز میلاد برترین گوهر خلقت

بانوی بهشت، فاطمه زهرا(س) روز زن نامیده شده است.

روز زن مبارک

 

سری دوم کتاب آمادست فقط مونده اس ام اس های شما

اگ زود فرستادین که هیچ چی وگرنه بازم هیچ چی

خود دانید

2راه وجود داره یک ایمیلمsms4ha@gmail.com  دوشمارم09375821390


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: عاشقانه , عشق , فاطمه زهرا , اس ام اس


تاريخ : چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ۱٠:٤۳ ‎ب.ظ | نویسنده : حسین | نظرات ()

خیلی ها اعتقاد دارند که عشق فقط یک افسانه است و در دنیایی که آدم ها، حتی وقت کافی برای انجام کارهای ضروری و شخصی ندارند، آیا هنوز می شود کسانی را پیدا کرد که عاشق کسی باشند؟ وقتی به کسی علاقه داری حتما دوست داری او هم مثل شما همان حس را داشته باشد اما گاهی با همه علاقه و اشتیاقی که به شریک زندگی ات داری متوجه می شوی آن طرف سکه خیلی خوشایند شما نیست. نه تنها او را به سمت خودت جذب نمی کنی بلکه از میزان عشق و علاقه او نسبت به خودت آگاهی نداری اما نترس چون اگر واقعا تصمیم بگیری که دوباره همراه زندگی ات را عاشق خودت کنی، می توانی این کار را انجام دهی. در همین لحظه همه مشکلات ارتباطت را فراموش کن و با تمرکز، کارهایی که برایت می گوییم را انجام بده. معطل نکن!

● نقاب را بردار

این که همان طور باشی که هستی کار سختی است؟ پس چرا بیشتر اوقات در حال بازی کردن نقشی هستی که اصلا شباهتی به ویژگی های خودت ندارد؟ تا کی می توانی نقش یک آدم کامل که هیچ عیب و ایرادی ندارد را بازی کنی؟ اگر روزی خسته شدی و ناگهان فشار مدت ها سکوت را روی شریکت خالی کردی، فکر نمی کنی با این کار او را بیشتر شوکه می کنی؟ بدون این که ترس از دست دادن همراهت را داشته باشی صادقانه و با جسارت از عقاید و احساس هایت حرف بزن و به او نشان بده که چه دیدگاهی در مورد او و زندگی ات داری حتی اگر نظرت مخالف دیدگاه های او باشد نترس، چون وقتی با قدرت موضع گیری ات را مشخص می کنی و فریاد می زنی که وجود داری، زیبایی بیشتری را برای شریکت به وجود می آوری اما اگر یک خانم هستید باید یک راز کوچک را هم بدانی. بیشتر خانم ها به دلیل روحیات خاصی که دارند در نخستین ملاقات ها همه احساسات خود را بیرون می ریزند و هرچیزی که به ذهن شان می رسد را برای شریک شان بازگو می کنند. دست نگه دارید، چون شما سال های سال فرصت دارید که در کنار هم زندگی کنید و از سرگرمی ها و احساسات تان حرف بزنید. نکته کلیدی ما به شما قدری پیچیده بودن است. از روی این ویژگی به سادگی رد نشوید و سعی کنید برای مرد زندگی تان قدری مبهم باشید. بگذارید او به تدریج کشف تان کند.

● وقتی عشق همه زندگی ات می شود

مردان حتی آن هایی که واقعا عاشق یک زن می شوند تنها بخشی از ذهن و زندگی خود را درگیر یک ارتباط می کنند اما زنی که عاشق شد همه زندگی اش صرف عشقی می شود که درگیرش شده است. مگر نمی خواهی همراه و شریکت را عاشق خودت کنی؟ پس برای شروع یاد بگیر که کمتر در مورد احساست با یک مرد صحبت کنی و اصلا لازم نیست هر احساس و واکنشی که نسبت به ارتباطت داری را بی پرده برایش بیان کنی. شما کارهای دیگری هم داری که در کنار عشق به شریکت باید انجام دهی. شاید این یک حقیقت تلخ برای خانم ها باشد اما تحقیقات روان شناسان نشان داده، که هرچقدر زنان بیشتر حرف بزنند و از احساس های شان صحبت کنند و از همه بدتر همه زندگی شان را وقف عشق به شریک شان کنند، به همان میزان یک مرد را بیشتر از خودشان دور کرده اند.

● وقتی مرد دیگر عاشق نیست

محبت یک موضوع ۲ طرفه است و تعادل زمانی به وجود می آید که شما به همان اندازه ای که محبت دریافت می کنید به همان میزان هم محبت و عشق هدیه بدهید. هدیه خریدن، مهمان کردن شریک تان به شام یا سورپرایز کردن شریک تان اگر از سمت یک مرد باشد خوب و طبیعی است اما اگر این رفتارها از طرف یک زن به صورت پشت سر هم و همیشگی انجام شود هیچ ارزشی ندارد. چون هدیه دادن یک ویژگی مردانه به حساب می آید و اگر یک خانم بیش از اندازه ای که شریکش به او محبت می کند، به او عشق بورزد دیر یا زود مرد زندگی اش را از خود دور می کند و دکمه عشق یک باره در مرد خاموش می شود.وقتی یک زن بیش از اندازه به شریکش محبت کند مرد او را مانند مادرش فرض می کند و یادتان باشد هیچ مردی نمی تواند عاشق مادرش شود بلکه فقط می تواند دوستش داشته باشد. پس یاد بگیر که در عشق از شریکت جلوتر قدم بر نداری. از این که مرد زندگی تان برای تان هدیه می خرد یا برای تان وقت می گذارد شرمنده نشوید و به فکر جبران نباشید چون مردان با انجام این کارها احساس قدرت مردانه بیشتری حس می کنند.

● قبل از قلب، ذهنش را تسخیر کن

در شروع یک آشنایی بهتر است خوب به رفتار و واکنش های شریکت دقت کنی تا روحیات او را بیشتر بشناسی. از کسانی که او را می شناسند در مورد سرگرمی ها و سلایقش صحبت کن و نقاط اشتراک خودت و او را کشف کن. به دنبال این باش که شریکت از چه چیزی خوشش می آید و از چه کارها و رفتارهایی بیزار است. سعی کن شنونده خیلی خوبی برای شریکت باشی چون آدم ها بیشتر جذب کسانی می شوند که مطمئن باشند حرف های شان شنیده و درک می شود. وقتی به حرف های شریکت توجه کنی به تدریج شعله یک عشق را در او ایجاد خواهی کرد که برای همیشه ماندنی است. به او نشان بده که برایش اهمیت داری و مهم ترین شخص زندگی ات در او خلاصه می شود. وقتی با او به رستورانی می روی و او مشغول صحبت کردن می شود، هرگز صحبت هایش را قطع نکن حتی اگر تلفن همراهت زنگ خورد، مکالمه شریکت را قطع نکن و با اینکار مطمئن باش که او را بیشتر به سمت خودت جذب کرده ای.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: عاشقانه , عشق , اجتماعی , لاو


تاريخ : سه‌شنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ٢:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : حسین | نظرات ()

یه متن سه بعدی از لاو که با برنامه swift 3Dساختمش امیدوارم خوشتون بیاد

البته با یه عکس جالب از قلب که اونم با همون برنامه بالایی ساخته شده

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: عاشقانه , عشق , لاو , 3ِd


تاريخ : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ٩:۱۳ ‎ب.ظ | نویسنده : حسین | نظرات ()
  • اخبار وب | تیم بلاگ